Yhteys

Yhteys

OTA YHTEYTTÄ

Olemme hankkineet paljon tietoa ja osaamista valmiiksi, mutta sinä olet pätevin päättämään, mikä on sinulle parasta ja yrityksellesi. Lopullinen valinta on sinun. Yhdessä varmistamme, että suunnitellut asiat viedään loppuun asti ja hyvistä tulee parempia.

Laita viestiä lomakkeella tai sähköpostilla hyvvee@3ksavo.fi tai soita meille.

Hyvästä paremmaksi!
Ja sama savoksi: Liian paljon hyvvee on ihanata!

Sakari Brusila
0400-713 886
sakari@3ksavo.fi

Harri Forsberg
0440 177664
harri@3ksavo.fi

Hanski Helama
0400 641504
hanski@3ksavo.fi

Pekko Häkli
045 126 8255
pekko@3ksavo.fi

3K partneri

Timo Juutinen
0440 177 432
timo@3ksavo.fi

Raija Kallioinen
040 588 8906
raija@3ksavo.fi

Tarja Kyllönen
050 569 4777
tarja@3ksavo.fi

Jari Somero
0400 805540
jari@3ksavo.fi

Vesa Sorasahi
040 8487875
vesa@3ksavo.fi